למידה התנסותית חווייתית
צור קשרקישוריםלקוחות וממליציםמשפחה משחקתחינוך התנסותיראשי

חינוךסדנאות לאנשי חינוך, סדנאות למורים התנסותי                                                      "עצים גבוהים לא גדלים בחממה"


תחום הלמידה ההתנסותית מהווה כיום מרכיב מוביל בחינוך ילדים ונוער . במקום שבו הלמידה הפרונטאלית תיאורטית נעצרת , נפתח מרחב התנסותי עצום המאפשר התנסות בחוויה מהנה וממוקדת מטרה שאפשר לעבד אותה ולהתפתח מן התובנות שהושגו בה.

ברמה האישית המרחב ההתנסותי מאפשר לילדים ונוער להביא לידי ביטוי תכונות ויכולות מתחום האינטליגנציה הרגשית , המנטאלית , והקבוצתית, כמו גם יכולות פיזיות המיוחדות רק להם . האפשרות הניתנת לילדים ונוער לבוא לידי ביטוי ולהצטיין בדרכים אחרות מן החינוך המסורתי מאפשרת בנייה מותאמת של הדימוי העצמי, ההערכה העצמית , והביטחון העצמי של אותם ילדים .
ברמה הקבוצתית הפעילות ההתנסותית משחקית יוצרת תשתית מהנה וסוחפת לעבודה חינוכית, היא מאפשרת הצפה, שיקוף וטיפול בבעיות רגשיות, חברתיות וקוגניטיביות של הקבוצה וחבריה. חושפת את המשתתפים למפגש אינטימי עם עצמם ויכולותיהם, המאפשר להם לגלות חוזקות וחולשות, לעבוד איתן ולהתפתח דרכן. יוצרת תהליך למידה התנסותית בסביבה דינמית ומאתגרת. מפתחת את החשיבה היצירתית באמצעות גירויים מחשבתיים, טכניים ואחרים . יוצרת אינטראקציה חברתית הבונה ומעצימה את הפרט ואת הקבוצה כמכלול, ומקנה כלים להתבוננות עצמית מקדמת.

Time2Play מציעה סדנאות במגוון תחומים עבור בתי ספר וארגונים חברתיים אשר עובדים עם ילדים ונוער.

גיבוש קבוצות - יצירת חזון, מנהיגות אישית ומנהיגות בקבוצה, תקשורת ושיתוף פעולה, אחריות, מניעת אלימות , סובלנות , יישוב סכסוכים ועוד..

טיולים - הממוקדים בהתפתחות אישית ובפיתוח יכולות ההתמודדות של נוער בשיטת wilderness therapy (מסע אישי)

העברת חומר לימודי - בדרכים התנסויות לדוגמא נושאי היסטוריה , תנ"ך, פסיכולוגיה, סוציולוגיה בשיתוף עם מורה המקצוע.

סדנאות אוניברסאליות - (סדנאות המאפשרות פעילות שווה עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ונוער רגיל).

ימי השתלמות למורים , הרצאות וסדנאות העשרה - מתן כלים התנסותיים, למורים ולצוותי מסגרות.


Time2Play - למידה התנסותית, פיתוח מנהלים וצוותים, גיבוש קבוצות באמצעות משחק
מעיין פוקס:  
054-6988895   maayanfu@gmail.com
  בקרו בפייסבוק

~ בניית אתר PureSimple ~